Loading

Łukasz Halemba

Konsultant ds. rekrutacji

Od 2007 roku jego droga zawodowa związana była z branżą handlową – zajmował się sprzedażą, rekrutacją oraz zarządzaniem zespołami w polskich oraz zagranicznych salonach sieciowych.
 
Obecnie swoje wieloletnie doświadczenie w kontakcie z ludźmi skutecznie wykorzystuje w zakresie prowadzenia projektów rekrutacyjnych oraz współpracy z  klientami, zainteresowanymi zatrudnieniem nowych talentów w strukturach swoich organizacji.
 
Jego mocną stroną są rekrutacje specjalistów z branży IT – kontakt z kandydatami, budowanie z nimi relacji oraz rekomendowanie ich do klientów, to obszar, którym czuje się dobrze, co przekłada się na skuteczność jego działań.
 
Jest absolwentem Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Posiada certyfikaty z obszaru realizacji projektów HR, oceny metodą Assessment / Development Center, a także Certyfikat PRINCE2® Foundation z zakresu zarządzania projektami w organizacji.
 
W czasie wolnym interesuje się nowymi technologiami oraz motoryzacją, lubi też podróże, zwłaszcza te organizowane samodzielnie.