Loading

Patrycja Zioła

Ekspert HR, Coach ICF, Trener

Największą pasję zawodowo przynosi jej praca z ludźmi, którą realizuje od ponad 14 lat, w tym od ponad 10 lat w obszarze HR, zdobytym w organizacjach z polskim jak i zagranicznym kapitałem.

Jako HR-owiec specjalizuje się w kompleksowym podejściu do HR w następujących obszarach: planowanie zasobów ludzkich, przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, budowanie programów adaptacyjnych, budowanie systemów motywacyjnych, budowanie systemów wynagradzania, projektowanie oraz wdrażanie systemów ocen okresowych pracowników, budowanie polityki rozwojowo- szkoleniowej poprzez usprawnienie procesów efektywności pracowników oraz organizacji. Projektuje i prowadzi sesje Assessment Center oraz Development Center od 8 lat.

Największą przyjemność daje jej praca w obszarze rozwoju organizacji oraz pracowników, którą realizuje od ponad 10 lat w roli trenera w zakresie szkoleń menadżerskich, HR-owych, interpersonalnych, a także szkoleń związanych z uważnym i zdrowym stylem życia.

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach o specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyła także studia podyplomowe z Nowoczesnych metod oceny i rozwoju pracowników- AC/DC w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie oraz Prawo pracy w praktyce w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Ukończyła szkołę trenerów prowadzoną przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest coachem ICF. Jest także instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha-joga, instruktorem zajęć body & mind, instruktorem jogi śmiechu, doradcą dietetycznym. Ukończyła także wiele kursów, warsztatów dotyczących zagadnień mindfulness (MBSR) oraz innych.

Prywatnie największą jej pasją są zagadnienia związane z ze zdrowym i świadomym życiem, podróże oraz aktywne uprawianie sportów.