Barbara Sobol

STARSZY KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i  zarządzania zasobami ludzkimi, które zdobyła z branży IT & telecom, finansowej oraz szkoleniowo-doradczej, z zarówno polskim, jak i zagranicznym kapitałem.
 
Profesjonalnie zajmuje się w kompleksowym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych oraz outsourcingowych na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie średniego i wyższego szczebla.
 
Od ostatnich lat specjalizuje się w rekrutacji talentów z branży IT, wspierając organizacje w poszukiwaniu i zatrudnianiu osób o najbardziej pożądanych, często niszowych kompetencjach.
 
Posiada również doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników do działów handlowych oraz technicznych, w branży inżynieryjnej i finansowej.
 
W swojej pracy korzysta głównie metod bezpośredniego dotarcia do najlepszych kandydatów,  nieustannie śledząc nowe rozwiązania i udoskonalając swój warsztat w zakresie skutecznego headhuntingu.
 
Jest absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Śląskim oraz studiów podyplomowych z obszaru psychologii transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła szkołę trenerów Metrum, posiada również zawodowy certyfikat specjalisty ds. kadr, a także certyfikat PRINCE2® Foundation z zakresu zarządzania projektami.
 
Prywatnie wielbicielka motoryzacji, miłośniczka zwierząt oraz podróży, zwłaszcza kulinarnych.

Zapraszamy do kontaktu

Grupa HR Design
ul. Francuska 182
40-757 Katowice

+48 501 756 811

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę strony

Projekt strony internetowej wykonany przez: home.pl