Iwona Grzech_Nowak zdj

Iwona Grzech-Nowak

TRENER

TRENERka z dwudziestosiedmioletnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach konsultanta obsługi klientów, specjalisty ds. procesów biznesowych, lidera, trenera i coacha zespołów obsługi klientów i reklamacji.


Posiada siedmioletnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych dla zewnętrznych klientów biznesowych różnych branż oraz ponad pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingów dla podmiotów ekonomii społecznej. Przeprowadziła ok 2500 godzin szkoleniowych dla ok 1500 osób. Koordynowała projektami zmian w procesach biznesowych w spółce telekomunikacyjnej. Prowadziła warsztaty dla: kadry menadżerskiej OPS Warszawa Bemowo, podopiecznych PCPR w Gliwicach, Urzędu Gminy Wisznice, MZUK Sosnowiec, Ochotnicze Hufce Pracy Śląsk, Accenture Polska,  Herlitz Sp. z o.o., International Polska, Gaspol S.A., Tauron  Polska Energia S.A. , Arcelor Mittal Poland S.A., LG Electronics i wielu innych. Realizowała projekty dla PARP w ramach Akademii Menadżera Innowacji. Zajmuje się rozwijaniem potencjału osób dorosłych i młodzieży pracując jako psycholog i psychoterapeuta. 

Kluczowe kompetencje trenerskie obejmują:
• badanie potrzeb szkoleniowych i projektowanie szkoleń,
• coaching, 
• prowadzenie szkoleń grupowych w zakresie: obsługi i komunikacji z klientem, umiejętności osobistych (zarządzanie efektywnością osobistą, samoorganizacja, asertywność, radzenie sobie ze stresem), miękkich umiejętności menedżerskich – motywowanie i rozwijanie Pracowników.
Jest Absolwentką Zarządzania i Marketingu w przemyśle na AGH w Krakowie,  Zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na GWSH w Katowicach, kierunku Psychologia kliniczna człowieka dorosłego Uniwersytetu SWPS w Katowicach, Akredytowanym Coachem ICF oraz Absolwentką Szkoły Trenerów Meritum – certyfikat kompetencji trenerskich na poziomie 5. EQF – European Qualification Framework. Rozwija swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz w ramach Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Regularnie podnosi jakość swojej pracy uczestnicząc w superwizjach u certyfikowanych superwizorów PSPI, PTP oraz SNP PTP.

Zapraszamy do kontaktu

Grupa HR Design
ul. Francuska 182
40-757 Katowice

+48 501 756 811

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę strony

Projekt strony internetowej wykonany przez: home.pl