Iwona Korczak

PARTNER HR, TRENER, PSYCHOLOG

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR, zdobyte w firmach sektora prywatnego jak i budżetowego (w tym jako Psycholog Policyjny w KWP). Przez wiele lat wspierała menedżerów w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, wdrażała od podstaw takie procesy jak: system ocen okresowych pracowników, opisy stanowisk pracy, modele kompetencji, KPI – kluczowe wskaźniki efektywności, działania antymobbingowe i antydyskryminacyjne. Przeprowadzała i opiniowała testy psychologiczne badające predyspozycje zawodowe. Aktywnie udzielała się także jako doradca zawodowy i trener w wielu projektach unijnych realizowanych przez Park Naukowo – Technologiczny „Technopark Gliwice” Sp. Z o.o.;

Aktualnie wykorzystuje swoją wiedzę specjalistyczną jako Ekspert HR w biznesie. Współpracuje z firmami z sektora finansowego, przemysłowego, handlowego w zakresie projektowania procesów HR, rekrutacji i selekcji pracowników na różne szczeble organizacji, wdrażania programów rozwojowych, w tym sesji Development Center, projektowania i wdrażania modeli kompetencyjnych. Prowadzi szkolenia warsztatowe z obszaru HRM. Współpracuje również z instytucjami administracji publicznej w obszarze wdrażania rozwiązań HR.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończyła także studia podyplomowe z obszaru psychologii transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim, doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Zarządzania w Katowicach oraz Prawa Pracy w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Posiada licencję doradcy zawodowego, uprawnienia do badań psychotechnicznych oraz Licencję SLG Thomas International Management System.

W życiu prywatnym i zawodowym najważniejsi są dla niej ludzie – największą satysfakcję daje jej możliwość wspierania ich w odkryciu swojego własnego potencjału.

Zapraszamy do kontaktu

Grupa HR Design
ul. Francuska 182
40-757 Katowice

+48 501 756 811

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę strony

Projekt strony internetowej wykonany przez: home.pl