KAMILA KOZIOŁ

CERTYFIKOWANY COACH ACC, TRENER

Certyfikowany coach ACC International Coach Federation, trener, inspiratorka zmiany życia i współautorka książek „Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha” i „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”.

Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez pięć lat pracowała w firmie szkoleniowo-doradczej DOSKAM, koordynując wiele projektów rozwojowych, w tym trzyletni ogólnopolski program dla polskiej firmy ubezpieczeniowej. Projektem objętych było ponad 1 500 uczestników. Z sukcesem koordynowała pracę 25cio osobowego zespołu rozproszonego.

Ma za sobą setki godzin coachingowych i mentoringu. W swojej pracy pomaga osobom odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie i wytyczać cele w życiu. Współpracuje z osobami prywatnymi i przedsiębiorcami.  Ukończone kursy:  Coaching for Lidearship, Extended Disc,  Coaching Zespołowy – Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego pozwoliły jej z sukcesem prowadzić coachingi grupowe i indywidualne.

Zapraszamy do kontaktu

Grupa HR Design
ul. Francuska 182
40-757 Katowice

+48 501 756 811

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę strony

Projekt strony internetowej wykonany przez: home.pl