Małgorzata Szydłowska-Pęśko

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, EKSPERT HR, TRENER, COACH ICF

Posiada wieloletnie doświadczenie w strukturach human resources w międzynarodowych organizacjach, również w USA, gdzie przez klika lat, pełniła dla wielu pracodawców funkcję koordynatora międzynarodowych programów zatrudnienia.

Obecnie wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, pracując dla biznesu oraz administracji publicznej jako ekspert, realizujący projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i zarządcze. Projektuje i wprowadza systemy ocen okresowych, systemy zarządzania przez kompetencje, audyty kompetencyjne, systemy motywacyjne oraz programy talentowe.

Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji miękkich oraz z zarządzania zasobami ludzkim. Projektuje i prowadzi sesje assessment center/development center. Organizuje oraz prowadzi działania doradcze i szkoleniowe w ramach programów Outplacementowych. Posiada, poparte sukcesami, doświadczenie w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowana na różnorodne działania rozwojowe w organizacji.

Szczególnym zainteresowaniem darzy obszar rozwoju człowieka w organizacji, dlatego realizuje się również w obszarze coachingu, pracując zarówno w biznesie jak i z osobami indywidualnymi. Jest coachem ICF oraz członkiem ICF Polska.

Jest absolwentką II Wydziałów Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie ukończyła studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Public Relations. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnych Narzędzi Oceny i Rozwoju Pracowników oraz studia z zakresu Prawa Pracy. Posiada Licencję SLG Thomas International Management System oraz Certyfikat Instytutu Rozwoju Biznesu w zakresie projektowania i prowadzenia sesji Assessment Center/Development Center.

W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się mottem „Do what will make you happy in the long run”.

Zapraszamy do kontaktu

Grupa HR Design
ul. Francuska 182
40-757 Katowice

+48 501 756 811

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę strony

Projekt strony internetowej wykonany przez: home.pl